Služby a Eventy | Dom Vina - Ochutnávka vín na Slovensku

Služby a Eventy

V Dom Vina sa zaoberáme nielen výrobou vín, ale aj ich degustáciou. Ponúkame širokú škálu degustačných akcií a skúseností, ktoré vás oboznámia s výnimočnými vínami, ktoré vyrábame.

Naše služby

 • Ochutnávka vín "Klasik"

  Ochutnajte 5 našich špičkových vín vrátane našich oceňovaných bieleho a červeného vina. Táto degustácia je skvelou príležitosťou na spoznanie našej filozofie a práce, ktorú vkladáme do každej fľaše. Maximálny počet hostí je 15. V cene je zahrnutý syr a chlieb k vínu. Koná sa v našom degustačnom centre v Bratislave. Cena: 20€.

 • Ochutnávka vín "Premium"

  Ponorte sa hlbšie do sveta našich vín. Ochutnajte 7 našich najlepších vín, vrátane limitovaných edícií a vín zo starších ročníkov. Degustácia sa koná v našom vinárstve, kde budete mať príležitosť obdivovať krásu našich vinohradov. Maximálny počet hostí je 12. Podávame syr, chlieb a olivy. Cena: 35€.

 • Ochutnávka vín "Exkluzívna"

  Táto degustácia je určená pre najväčších milovníkov vín. Ochutnajte 7 z našich najexkluzívnejších vín, vrátane limitovaných edícií a špeciálnych cuvée, ktoré nie sú k dispozícii na bežnom trhu. Maximálny počet hostí je 10. K vínam podávame prémiové syry a charcuterie. Degustácia sa koná v našom vinárstve v Banskej Štiavnici. Cena: 50€.

 • Ochutnávka vín "S víňom okolo Slovenska"

  Ochutnajte 6 vín zo rôznych regiónov Slovenska a objavte širokú paletu chutí a štýlov, ktoré naša krajina ponúka. Maximálny počet hostí je 15. K vínam podávame syr a chlieb. Degustácia sa koná v našom degustačnom centre v Trnave. Cena: 25€.

Nadchádzajúce eventy

Dátum Akcia Lokalita Cena
15.6.2023 Ochutnávka vín "Klasik" Dom Vina, Bratislava 20€
22.6.2023 Ochutnávka vín "Premium" Dom Vina, Košice 35€
29.6.2023 Ochutnávka vín "Exkluzívna" Dom Vina, Banská Štiavnica 50€
6.7.2023 Ochutnávka vín "S víňom okolo Slovenska" Dom Vina, Trnava 25€
6.7.2023 Ochutnávka vín "S víňom okolo Slovenska" Dom Vina, Trnava 25€

Pre rezervácie prosím kontaktujte náš tím na e-maile info@vinotekauprokopa.sk