Vitajte v Dom Vina - mieste, kde vášeň pre vinohradníctvo stretáva lásku k degustácii

O nás

Vitajte v Dom Vina, kde sa tradičný vinohradnícky um stretáva s modernou láskou k ochutnávke vín. Sme rodinné vinárstvo, ktoré sa nachádza v srdci malebnej vinárskej regiónu. Naša história siaha až do roku 1990, keď Adam, naša sila a inšpirácia, zasadil prvú vinič. Odkedy sme sa zaviazali pestovať hrozno a vyrábať víno s rešpektom k prírode a tradíciám našich predkov.

Naším cieľom je nielen vyrábať vysoko kvalitné vína, ale aj vytvárať skúsenosti, ktoré oslavujú jedinečnosť každej fľaše. Naše degustačné miesto je miestom, kde môžete zažiť túto jedinečnosť na vlastnej koži, kde každý slok vína rozpráva príbeh o koreňoch hrozna, o starostlivosti a láske, ktorú do neho vkladáme.

Dom Vina je viac ako len vinárstvo. Je to miesto, kde sa spája komunita, kde sa oslavujú ročné obdobia, a kde sa zdieľa láska k vínu. Sme hrdí na našu históriu, no zároveň sa tešíme na budúcnosť plnú inovácií a rozvoja.

Náš tím sa skladá z vášnivých vinohradníkov, vinárov a someliérov. Každý z nás sa zaviazal k vytváraniu skúseností, ktoré premenia vašu ochutnávku vín na nezabudnuteľný zážitok. Naše vinárstvo je naše srdce a duša, a veríme, že to pocítite pri každej návšteve.

Naša misia je premeniť každú fľašu vína na príbeh, ktorý stojí za to zdieľať. Veríme, že víno je viac ako len nápoj. Je to spôsob, ako sa pripojiť k prírode, ako cestovať časom a ako zažiť kultúru a tradíciu vinárstva.

Naša vízia je priniesť svetu jedinečnosť a krásu našich vín, aby každý mohol zažiť to, čo nás tak vášnivo poháňa. Sme hrdí na to, že môžeme ponúknuť vám kúsok našej zeme, našej práce a našej vášne v každej fľaši z Domu Vina.

Tešíme sa na vašu návštevu a na zdieľanie našej lásky k vínnej kultúre s vami.